| DeCeMaiContează a întrebat:

Hey.Stie cineva cum pot afla cat am de platit pana acum la factura telefonului? Factura se va emite pe 14 iulie dar eu primesc mesaj cu ea abia pe 19. Exista vreo modalitate in care o pot afla inainte de 19? Deoarece as dori sa stiu daca pot afla ce suma am pana acum(adica inainte sa se emita factura).Sau daca nu pot in acest moment, sa o aflu pe 14 macar, nu pe 19!
Fara raspunsuri in bataie de joc!

6 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Pai, ai putea suna la relatii cu clientii, cauti pe internet la ce numar poti sa suni, si le spui numele + numarul de telefon si ar trebui sa te poata gasi in baza lor de date si sa iti spuna informatiile de care ai nevoie happy

| Andreea11989 a răspuns:

Daca esti pe Orange trebuie sa suni la 415 si iti arata cat ai de plata, cate minute mai ai, cate sms-uri, cat net, etc. iti arata si ce costuri suplimentare ai pana in ziua respectiva

| Deny_Denis_2001 a răspuns:

Salut Vlad, in concluzie cu intrebarea ta, am si raspunsul meu
Suna la 1234 > Alege tasta 1 (romana) Asteapta Pana Robotu-l Spune ceva de Facturi/plati/infocost Apesi tasta care o reda robotul(exmp:Tasta 5 Facturi/plati/infocost) si iti va da 3 moduri 1. factura 2.infocost 3.plata abonament

Succes(valabil numai pentru Abonamente, nu sunt valabile pentru cartele cu credit normal!)