| Ana_Ciufulici_1999 a întrebat:

Hey! Stiti daca cartelele de Orange sunt si micro sim (mici) sau nu?

Răspuns Câştigător
| BlackStar27 a răspuns:

Cand cumperi o iei la alegere. Daca o vrei mare ti-o da mare, daca nu, iti da cartele mica. Dar oricum daca cumperi mare, o poti taia.

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, au cartele de tot felul happy
Dacă ai o cartelă SIM ( normal ) mai veche şi doreşti să-ţi păstrezi numărul, dar ai un telefon care necesită Micro-SIM, mergi cu cartela veche la un Orange Shop şi ţi-o schimbă.

Toate cele bune.

| AlexElektro1987 a răspuns:

Normal ca are Micro-Sim, are si Nano-Sim, daca nu aveau Micro-Sim, logic ca nu puteau sa dea telefoane in care intra cartela Micro-Sim, doar nu o sa iti spuna cand iei un telefon ceva de genul : " Poftim G3-ul pe care l-ai cumparat, du-te la Vodafone-ul de peste drum sa iti cumperi o cartela Micro-Sim pentru ca noi nu comercializam asa ceva. "