| stelutza200 a întrebat:

Hey,sunt din Suceava si as vrea sa vand un telefon LG KS365, daca sunteti din Suceava si aveti nevoie de un telefon practic usor de folosit nu ezitati sa-mi raspundeti.
Telefonul costa 200 de lei,este nou, nu a fost folosit decat o luna, nu este zgariat sau degradat.
Daca sunteti din Suceava scrieti-mi.

7 răspunsuri:
| PDI a răspuns:

Ar trebui sa mai reduci din pret maxim 150 lei daca vrei sa il vinzi.Dar maxim atata

| stelutza200 explică (pentru PDI):

Ba nu! Pt.ca telefonul e nou nout il am in cutie tot, nici macar castile nu au fost desfacute nu are nici o zgarietura.Dar ce il vrei? Sau numai dai din gura ca sa te afli-n treaba?

| PDI a răspuns (pentru stelutza200):

Eu ti-am dat un sfat desteptule cum ai putea sa il vinzi mai repede da se vede ca esti un copil prost si nici nu sti ce e ala un telefon adevarat si cum l-ai putea vinde. Targ Bun!

| stelutza200 explică (pentru PDI):

Du-te si fa-o pe mata copil prost nu pe mine, si stiu ce e ala un telefon adevarat eu acum am iphone5 si stiu cum se vinde pentru ca am vandut multe....telefoane la viata mea.

| PDI a răspuns (pentru stelutza200):

Tu nu ai vazut iPhone 5 nici in poze dar in realitate.Ai impresia ca Nokia 1112 e iPhone 5? Apropo cati ani ai de ai vandut atataea telefoane la viata ta?

| stelutza200 explică:

Ba da am Iphone5 pentru ca am numai note de 10 si am muncit mult iar parintii mei ma-u rasplatit cumaparandu-mi Iphone5.

| PDI a răspuns (pentru stelutza200):

Poi cum sa nu ai iPhone 5 daca ai vandut atatea telefoane la viata ta? Plus ca muncesti si ai note de 10 cred si eu ca ai iPhone 5 happy