| GTAgamer a întrebat:

Am auzit si eu de bongo si vreau sa pun si eu o intrebare
Daca am abonament dar pe numarul meu am 1.58 EUR, cand pun intrebarea voi avea cost suplimentar sau imi va lua din cei pe care ii am pe numarul meu?

Răspuns Câştigător
| AutumnDay a răspuns:

Bine, fie. Da, iti va lua din acei 1. 58euro pe care ii ai. Cu toate astea, citeste mai multe despre idiotenia aia si te rog eu mult, mai bine ia-ti un sandvis de banii aia. Gandeste-te la mine cand il mananci. Zau ca o sa imi para rau mie daca le bagi alora niste bani in cont.
Seara frumoasa!

3 răspunsuri:
| AutumnDay a răspuns:

Inca mai sunt oameni care cred ca porcaria aia e ceva pe bune? Ma minunez!

| GTAgamer explică (pentru AutumnDay):

O vai dar multumesc de ajutor...

| AutumnDay a răspuns (pentru GTAgamer):

Bine, fie. Da, iti va lua din acei 1. 58euro pe care ii ai. Cu toate astea, citeste mai multe despre idiotenia aia si te rog eu mult, mai bine ia-ti un sandvis de banii aia. Gandeste-te la mine cand il mananci. Zau ca o sa imi para rau mie daca le bagi alora niste bani in cont.
Seara frumoasa!

| Maree1 a răspuns:

Pentru ce ai da banii pe o mizerie?