| george_3250 a întrebat:

am o intrebare a aparut upgrade la androidul 2.3.6 gingerbread de la Samsung galaxy xcover. Daca da spuneti-mi cum sa il upgradez.Dau fundoi.

Răspuns Câştigător
| Anonymous2899 a răspuns:

Salut! Da, a aparut..Downloadeaza aplicatia KIES de la Samsung pe pc, conecteaza-ti apoi teleofnul la pc si deschide KIES-ul..Acolo iti va spune daca e sau nu daca iti poti face un upgrade.(Asa mi-am facut eu la Samsung Galaxy Gio si merge perfect cu 2.3.6)Dar mare atentie! Se vor sterge TOATE datele din telefon.
Funda?

1 răspuns:
| george_3250 explică:

Nu imi merge