| mikyandy97 a întrebat:

am o intrebare legata de reteaua Orange si mai exact despre Orange Young, me-am schimbat de foarte multe ori numarul de telefon si m-am alaturat celor de la Orange Young adaugand cnp-ul meu, acuma me-am schimbat numarul si a-si vrea sa ma alatur din nou deoarece au obtiuni superbe doar ca nu pot folosi cnp-ul din nou, se poate muta cnp-ul pe alt numar?

ps. Folosesc micro sim si este greu sa inlocuiesc cartela mai ales ca nici macar nu stiu care este.

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Suna la serviciul clienti si cere o opinie avizata chiar de la compania Orange. Sunt convins ca te vor intelege si te vor ajuta sa faci trecerea cnp-ului pe noua cartela.

4 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Poti beneficia de programul Orange Young pe noul numar PrePay daca vechiul numar este inchis.
Iti recomandam sa verifici situatia cu ajutorul colegilor de la Serviciul Clienti sau al celor din orice magazin Orange.
O zi buna,
Orange Helpers

| Kriss96 a răspuns:

Suna la Orange sau du-te acolo si intreaba.

| PsychologistT a răspuns:

O sa ai nevoie de un alt CNP, al tau nu mai e valabil odata folosit.

| Logout a răspuns:

Trebuie sa suni la 444, acolo vei lua legatura cu un operator Orange.