| XatomisX a întrebat:

Daca sunt pe cosmote pe cartela ma pot muta pe Orange fara sa schimb numarul ca sa imi activez Orange young?

3 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Da,asa am facut si eu.Numai ca m-am transferat de pe Orange pe Vodafone,apoi pe cosmote, de fiecare data mi-am pastrat numarul.
Si acum vreau sa ma mut din nou pe Orange.laughing

| asdfcffcvgvv123 a răspuns:

Da merge

| deformatordeopinie a răspuns:

Da, sigur ca poti. Aici este vorba de portabilitate, adica ceea ce doresti tu sa faci (mutarea de la o retea la alta). Iti recomand sa suni la Orange, la Serviciul de relatii cu clientii, si sa intrebi care sunt eventualele costuri pentru portare.