| Arghiroiu_Mihai_1995 a întrebat:

Am o problema, am internet de la romtelecom (telefonie, internet, televiziune) si vreau sa imi incarc telefon mobil de pe telfon fix! cum pot face asta? spuneti-mi toti pasi la ce sa sun etc...va rog frumos dau funda+vot! multumesc

1 răspuns:
| TelekomRO a răspuns:

Începând din iunie 2014, clienții de voce Romtelecom ce utilizează o cartelă preplătită COSMOTE o pot reîncărca prin linia lor de telefonie fixă, fără niciun cost suplimentar, prin apelarea gratuită a numărului 1334. Mai multe informații sunt disponibile aici: http://www.romtelecom.ro/......osmote-fix