| Rocker4Ever a întrebat:

am o problema...Mi-am pus acum cateva zile un cod pentru deblocarea telefonului si l-am uitat...Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| Razvanp69 a răspuns:

Oke atunci te las pe tine sa iti faci telefonul. scrie imei-ul acolo, dai pe bifa aia si o sa iti dea un cod, codul ala il bagi in locul codului pe care l-ai uitat si dupa iti resetezi parola succes. http://nfader.su/

6 răspunsuri:
| Razvanp69 a răspuns:

Ce telefon e?

| Rocker4Ever explică (pentru Razvanp69):

E Nokia 302

| Razvanp69 a răspuns (pentru Rocker4Ever):

Zi-mi imei-ul, dar grabeste-te putin.

| Rocker4Ever explică (pentru Razvanp69):

...Lasa...oricum iti multumesc ca ai incercat sa ma ajuti.

| Razvanp69 a răspuns (pentru Rocker4Ever):

Oke atunci te las pe tine sa iti faci telefonul. scrie imei-ul acolo, dai pe bifa aia si o sa iti dea un cod, codul ala il bagi in locul codului pe care l-ai uitat si dupa iti resetezi parola succes. http://nfader.su/

| Alexutz_Vladutz_1998 a răspuns:

Poti sa te duci la reteaua care o ai ex:Orange, Vodafon. si acolo ti-l poate debloca... deci funda big grin

| Hermyone a răspuns:

Te duci la un magazin de electronice pentru a ti-l debloca acolo sau te duci la reteaua in care ai telefonul: Vodafone, Orange, Cosmote, Zapp. O colega de-a mea a avut problema asta si a rezolvat-o. Funda? big grin