| alexalexa2000 a întrebat:

Am o problema. Vreau sa scap de o zgârietură de pe folia de pe ecran a telefonului.Ce pot sa fac? Am încercat cu guma sau pata de Dinți, dar n a mers.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Schimba folia ce spanac

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut, asta-i buna straight face. Nu ai cum sa scapi de acea zgârietura de pe folia de ecran a telefonului, e imposibil nu e ca si cum s-ar regenera plasticul. Singura solutie e sa cumper alta folie si nu mai crede toate balivernele pe care le citesti pe internet. O zi buna!

| JohnnySilverhand a răspuns:

Cum sa scapi de-o zgarietura? Nu se regenereaza folia.

| Andrei_Vlad_1993 a răspuns:

Trebuie schimbata folia