| JustMe9876 a întrebat:

am si eu o intrebare am vazut la unele telefoane ca atunci cand primesc mesaje de pe whatsapp facebook si astfel de aplicatii ca le apare numarul de mesaje pe care l-au primit pe iconita de la respectiva aplicatie.Le-am pus pe ecran insa chiar si daca primesc mesaje nu imi apare numarul lor acolo pe iconita.Multumesc anticipat

1 răspuns:
| apz a răspuns:

Cred ca ai văzut asta la iphone. Alt telefon nu știu să aibă așa ceva...