| belabibi a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru cei care si.au luat telefoane de pe TelefonulTau.eu: Ati fost multumiti de serviciile lor? Sunt seriosi? Pot avea incredere in ei?

5 răspunsuri:
| CityOfSatan a răspuns:

Da!

| COOLboY a răspuns:

Oricum daca alegi optiunea cash, nu pot sa-ti joace feste, ca dai banii la curier in fata usii si apoi iti da comanda.

| PeterCook a răspuns:

Cautati alta firma. Mai bine dai cativa lei in plus, dar evitati-i pe astia.

| belabibi explică (pentru PeterCook):

Ai cumparat de pe acest site?

| PeterCook a răspuns (pentru belabibi):

Da. Am cerut un Sony black/pink si, dupa ce m-au amanat 4 zile, spunand ca urmeaza sa-l primeasca (nu a fost asta o problema), mi-au trimis un black/white, pe care oricum il aveau pe stoc si l-as fi gasit si pe alte site-uri. I-am sunat sa le spun de problema si-au promis ca in 2-3 zile o rezolva... pa si pusi... nici vorba. Si nici n-au postat comentariul meu pe site-ul lor. Nu e in regula sa te comporti asa.