| StarYus a întrebat:

Hey tpu..am si eu o intrebare..tocmai mi am cumparat un Samsung Galaxy S3 si inca de cand l am pornit prima oara imi cere sa faca update la android...momentan am android 4.1.2...ce android se va instala daca accept? pot aparea probleme dupa update?

4 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Se va instala ultimul update disponibil, cel mai probabil 4.3 sau daca e disponibil, desi nu cred inca, versiunea de Kit Kat, 4.4. Fa-i update cu incredere.Probleme pot aparea oricand, si daca nu updatezi, dar e mai bine cu update.

| AllinaDaniella a răspuns:

Buna,

Lasa-l asa, in 4.1.2.Versiunea 4.3 are multe laguri si probleme, intereseaza-te si aici sau pe google sa te lamuresti.

| kurinkita a răspuns:

Ti se va updata la versiunea 4.3. Ramai la 4.1.2, Samsung a dat-o in bara rau cu 4.3 pentru S3.

| StarYus explică:

Si cum fac sa nu imi mai apara update ul? ca imi intra automat pe update cand ma conectez la net chiar daca imi este dezactivata actualizarea automata