| UnQ7 a întrebat:

am si eu un Lg Ke970 Shine si as vrea sa-mi spuneti cateva caracteristici ale sale adica ce card incape in el,cat costa unul, si as vrea sa-mi spuneti cum as putea sa-mi pun parola la contacte, istoric apeluri si mesaje.
P.S: Spuneti-mi daca are radio si daca pot vedea clipuri direct de pe YouTube
Funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci in primul rand pretul este 499 lei nu poti vedea videoclipuri pe youtube are 2 mp camera card nu suporta card are 1gb memorie interna are blit sfatul meu nu se merita la 500 lei i-ati mai bine un Sony Ericsson walkman altceva dar nu modelul asta la 500 lei i-au telefon gasest telefoane mult mai bune bafta.