| DarkStyle a întrebat:

Am un Orange Hiro si nu pot da resetare la setarile din fabrica.Am incercat din setari, dar cand dau sterge tot!, nu face nimic! Va rog un raspuns repede, pentru ca am multi virusi si merge foarte greu!

2 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Daca functia de resetare generala nu iti functioneaza, iti recomand sa mergi cu telefonul intr-un Orange Shop pentru verificare, este recomandat sa ai factura si garantia la tine iar daca este cazul sa se trimita in service.
Daca dorest o solutie antivirus, poti folosi aplicatia Orange Antivirus, detalii aici : https://www.orange.ro/orangecare/antivirus/

O zi buna,
Orange Helper