| farmacia a întrebat:

Am un s6 edge si i-am imprumutat telefonul unei colege care l-a scapat pe jos (nu avea folie de protectie). Acum are mai multe zgarieturi pe ecran, dar sunt destul de fine si nu se prea observa, decat daca te uiti foarte atent.Intrebarea mea este: daca ii cumpar o folie de protectie sunt sanse sa nu se mai observe zgarieturile? Ce altceva as putea face sa scap de ele (m-am interesat si inlocuirea ecranului e destul de scumpa si mi s-a spus ca nu merita)?

1 răspuns:
| OnuOnulică a răspuns:

Da, dacă îi cumperi folie de protecție nu o să se mai vadă zgârieturile atât de mult.