| cezcez a întrebat:

ce mi-ati recomanda intre un iphone 5s original si un iphone 6 replica?

12 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce sa faci cu replica?
ala e de unica folosinta

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU-ţi recomand să cumperi "replica" ( fie şi "1:1 replica identica, cu originalul" a ) nici unui model de telefon deoarece nimeni nu-ţi poate "garanta" performanţele acelor modele şi vei avea diverse probleme ( nefuncţionare, defecte, nu vor rula unele aplicaţii/jocuri, etc. )...

Toate cele bune.

| OnuOnulică a răspuns:

Evident că un iPhone5s pentru că e mult mai bun. Replicile nu sunt bune absolut de loc...de obicei se strică după 2-3 luni.

| Adutzu2 a răspuns:

Originalul, cu siguranta.

| PrivesteCatreCer a răspuns:

Iphone 5s sigur, nu lua prostii din alea cu android sau java sau morti lor ce baga ei acolo, iphone 5s iti garantez ca pe partea de software nu se strica!

| valeriospinachi a răspuns:

Sfatu meu, mai bine original decit made in china, macar ca e cu o versiune mai mica, dar e original.made in china nish nu stii ce sa te astepti de la el., si ceti ofera originalu nu o sa ofere replica, asta ii clon cum ar fi

| PrivesteCatreCer a răspuns (pentru valeriospinachi):

Daca ai avut vreo data produse Apple ti-ai da seama ca sunt made in china
Pe toate produsele scrie " Design by Apple in California, Assambled in China "

| H3R0UL a răspuns:

happy tu te mai gândești pe bune omule?
Ce faci cu replica...

| H3R0UL a răspuns:

happy tu te mai gândești pe bune omule?
Ce faci cu replica...

| H3R0UL a răspuns:

Scuze dacă am răspuns de 2 orisad

| NelyMaria a răspuns:

Eu zic ca ai putea sa iti iei si un Nokia pentru ca iti trebuie un telefon ca sa vorbesti cu alte persoane, nu sa te lauzi big grin! Dar acum sa fim seriosi, cu siguranta un Iphon 5s

| Olaru_Eusebiu_1999 a răspuns:

Iphone 5 este bun ca este micut ai unde sa-l porti, dar iphon 6 este prea mare si daca il scapi o sa iasa rau.