| frank2002 a întrebat:

Hey TPU.Ce parere aveti despre Htc Wildfire S? Se merita investitia? Funditaa

6 răspunsuri:
| PorcinaBuric a răspuns:

Eu am unul de 1 an si e foarte bun...merita toti banii happy

| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Eu am avut de ales intre Wildfire S si Optimus Net.
Si am ales Optimus Net. Nu a fost o alegere prea buna! L-am ales pentru procesor si pentru baterie! Dar si pentru ca era foarte ieftin, in comparatie cu Wildfire S!
Telefonul este Foate MIC, Chiar FOOAARTE mic. Si usor, dar asta nu da o senzatie de prea solid.
Are Camera de 5MP, foarte buna pentru un Low-End, plus ca are si Blitz!
Are viteza de internet mai buna, si DESI are bateria mult mai mare, NET-ul cica tine de 2 ori mai putin.
Deci teoretic da, merita pretul de 550Ron, dar eu recomand sa il iei SH daca este sa il iei, pentru ca | Cu 550Ron pot sa imi iau telefon TELEFON!
Lenovo A60+! -Are ecran mai mare, camera mai proasta dar are Procesor!
SONY Xperia TIPO! - Telefonul asta, de si are ecran la fel de mic, este SONY, si Sony va fi din toate punctele de vedere mai bun decat HTC si LG. Doar Samsung-ul s-ar putea spune ca il intrece.
ZTE Nova - Are Android v4, ecran mai mare si procesor de 800mhz! dar este ZTE.
NOKIA 500! -Rezolutie Super Buna, Camera foarte buna, Procesor foarte bun, Baterie care tine! Doar ca are Symbian. Dar la pretul acesta nu ar trebui sa te plangi!
Alcatel OT-991! - Ecran Foarte mare, si procesor mai bun! Dar si asta..Alcatel.
Acer Liquid Express E320! -Arata foarte bine, camera buna, ecran mare, rezolutie buna, procesor bun!
Deci, dupa cum vezi, nu prea imi place telefonul! Si, m-am razgandit..Si SH, cu 350Ron pot sa imi iau telefon mai bun!
Dintre telefoanele de mai sus, recomand Xperia TIPO!
Sper ca te-am ajutat!

| frank2002 explică (pentru PorcinaBuric):

Dar ca la viteza si aplicatii e bun? Asta am vrut sa stiuwinking

| AlexElektro1987 a răspuns:

Eu zic sa iei Htc Wildfire S pentru ca si eu am HTC WILDFIRE S SI ESTE UN TELEFON SUPER BUN, MERGE SUPER BINE SI FACE POZE SUPERBE SI LED-UL ESTE FOARTE PUTERNIC! Eu zic sa iei pentru ca vei fi multumit de el! Mai ales ca este HTC! I-al pentru ca este super bun!

| PandaGirl98 a răspuns (pentru AlexElektro1987):

Buna. tu ai avut probleme cu butonul care deschide si inchide ecranul/ telefonul?

| AlexElektro1987 a răspuns (pentru PandaGirl98):

Nu prea! mi se intampla foarte rar! stiu ce vrei sa zici, adica sa nu se aprinda ecran-ul cand apesi pe buton! se intampla asa cand folosesti telefonul prea mult!