| ThEskylled a întrebat:

cine stie ce trebuie sa fac la un Samsung galaxy ace gt-s5830 daca cand il deschid se blocheaza imaginea?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Incearca sa scoti bateria cateva secunde apoi bag-o iar. Daca face la fel mergi la un service.

| ThEskylled explică (pentru darrio2007):

Faza e ca imi ramane aprins pana se termina toata bateria

| darrio2007 a răspuns (pentru ThEskylled):

Probleme de soft.

| ThEskylled explică (pentru darrio2007):

Si in cazu asta cum da reset la soft?

| darrio2007 a răspuns (pentru ThEskylled):

Eu intru in Setari.La Despre telefon(am un S.Galaxy Mini)are actualizare software.

| ThEskylled explică (pentru darrio2007):

Eu nu pot sa intru nicaieri daca cand il desc mi se blocheaza la logo

| darrio2007 a răspuns (pentru ThEskylled):

Va trebui sa te duci cu el la un service.Nu-mi pot da seama ce are.

| lexutza15 a răspuns:

Asteapta.dac a iti apare logoul de la Samsung pur si simplu asteapta un minut sau daca cumva l-ai scapat dul la reparatii. fundabig grin?