| AcidBoy a întrebat:

Craciu Fericit happy
Am o intrebare, am un Samsung S2 GT-I9070 si am observat ca de aseara mesajele se trimit forte greu.Imi puteti spune ce e de facut, plus ca am incercat sa il resetez dar nu merge. Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Nonameagain a răspuns:

Nu telefonul este de vina. Acum, in perioada sarbatorilor, toate retelele sint foarte aglomerate. Mesajele se trimit greu (chiar a doua zi), iar un apel, daca il prinzi dupa doua ore, esti norocos. Nu mai pedepsi telefonul. Vei pati asta si de Revelion.

| Nonameagain a răspuns (pentru Nonameagain):

Craciun fericit si tie!

1 răspuns: