| KingTheKing a întrebat:

Hey TPU!

Cu cat sa vand un iphone 3g 8gb codat in Orange wi-fi defect, zgariat pe spate si o crapatura jos pe capac! in rest fata si rama arata impecabil?

Răspuns Câştigător
| iuli000 a răspuns:

DA. Funda.

6 răspunsuri:
| iuli000 a răspuns:

Sal iti recomand sa dai 50-60lei pe o carcasa noua si dupa in loc sa-l vinzi cu 100-200 lei il vinzi cu 300-400lei. funda
P.S : vindel pe http://www.tocmai.ro/

| KingTheKing explică (pentru iuli000):

Ii schimb carcasa si il vand cu 350 negociabil

| KingTheKing explică (pentru iuli000):

Auzi dar capacul de spate vine insotit de butoanele de control(power, vol up down, silent)?

| iuli000 a răspuns (pentru KingTheKing):

De obicei nu. De ce?

| KingTheKing explică (pentru iuli000):

Pai pentru ca mi s-a dezlipit butonul de silent si vreau sa te intreb daca il lipesc cu poxipol are ceva?

| iuli000 a răspuns (pentru KingTheKing):

Nu cred sunt sanse 50 50.

| iuli000 a răspuns (pentru KingTheKing):

DA. Funda.