| timiHash a întrebat:

Am un iPhone 4S Black, 32GB, codat pe Vodafone.

E in stare buna, e putin zgariat pe spate, nici nu se observa.

Intrebarea mea este, se merita sa-l dau pe un Samsung Galaxy S3?! Daca da, cum pot fii sigur ca cel cu care fac schimbul nu ascunde vreun defect al telefonului?!

Cel care ma lamureste, primeste funda.Va pup.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DA, merita sa il dai. Apple e o companie de ***** care face lucruri scumpe care Samsung le are mult mai ieftine si mult mai bune care bat la cur ********** facute de Apple.

| Dinu_Teddy_1996 a răspuns:

Salut.
Deci uite sa iti fac o comparatie intre iPhone si Samsung Galaxy S3 (I9300)
iPhone 4S
RAM : 512MB
Ecran : 3, 5 Inchi
Procesor : Dual-Core 1Ghz Cortex A9
OS : iOS 5, poti sai facu up pana la iOS6

Samsung Galaxy S3
RAM : 1GB
Ecran : 4, 8 Inchi
Procesor : Quad Core 1, 4Ghz
OS : Android OS, v4.0.4 Merge Upgradat Pe cea mai noua vers android 4.2.2 KitKat dar nu recomand e bun si asa

Deci iPhonu nu e nici pe jumate din Samsung Galaxy S3, Poti sa il dai happy

| eatinqxylophones a răspuns:

Nu ar merita. e in iPhone4S totusi, iar Samsung Galaxy S3 nu este chiar asa bun. sistemul de operare mi se pare mult mai bun la iPhone 4S, mai ales ca are 32 GB. fa ce vrei, eu zic ca nu merita tho.