| Addicted2Music a întrebat:

De cateva zile am o problema destul de bine cunoscuta la telefon si anume lag-ul (telefonul meu este pe android). Nu se misca incet pe net sau pe alte aplicatii dar imi incarca foarte greu jocurile care inainte se miscau extrem de rapid si facil. Nu stiu ce sa fac...va rog ajutati-ma, dau fundita!

Răspuns Câştigător
| deepinlovewithyou a răspuns:

Buna happy

Du-te la setari -> Confidentialitate -> Revenire la setarile din fabrica ( asa am facut si eu cand mergea greu telefonul, acum merge perfect!).Fii atent, aceasta actiune iti va sterge contactele daca le ai salvate in telefon, nu in SIM, si aplicatiile care sunt stocate in memoria telefonului. Din card nu-ti va sterge nimic. Posibil sa ai memoria prea incarcata ori din telefon ori din cardul SD. Daca ai prea multe jocuri, incearca sa mai stergi din ele, sa mai eliberezi telefonul. Saracul, il fortezi prea mult.

Bye`bye!