| Pancu_Maryan_1997 a întrebat:

Va rog ajutati-ma! Am un tel Vodafone 858 android si mi se incarca greu telefonul, orice din el, mai ales jocurile si aplicatiile. Ajutati-ma plzzz, dau FUNA! happy

4 răspunsuri:
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut! Incearca sa mai stergi din aplicatiile care ocupa memoria interna! si din SD! si nu iti mai tine widgeturi fara sens pe desktop. daca nu merge, vezi poate ai downloadat o aplicatie curand care iti dauneaza telefonului! funda?

| Pancu_Maryan_1997 explică (pentru LeganzaMoonwalker):

Am facut ce ai zis...tot la fel sad

| LeganzaMoonwalker a răspuns (pentru Pancu_Maryan_1997):

..Ai informatii importante pe el? daca da, puneti-le pe calculator pe toate, fii sigur ca tot ce ai nevoie este acolo, si.dai reset...imi pare rau, dar altceva nu stiu!

| Darius44 a răspuns:

Buna cauza este solicit.area memoriei ram.Acest lucru apare din cauza widgeturilor in exes si imaginilor live walpaper.Incearca sa stergi aplicatile care solicita prea mult ramii. Funda pls big grin