| StoicanEmanuel15 a întrebat:

Deci sora mea are un s5 si eu un Huawei p8 lite si eu vreau foarte fffffffff mult telefonul ei, dar ea nu vrea sa facem schimb, chiar daca i.as propune sa ii dau 2 -3 milioane si tel meu, cum sa fac? Dau funda mare!

4 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Ii spargi ecranul cand nu vede si dupa probabil nu o sa-l mai vrea

| StoicanEmanuel15 explică (pentru Th3AbSinTh3):

Are folie de sticla tempered glass pe el!

| Apocalipsa22 a răspuns:

Daca nu vrea nu vrea nu poti sa il ei cu forta

| Leles a răspuns:

Http://lolfreerp.com/ - Free riot points! Check out this page with free RP codes :) Only three steps in 5 mins and you will get your code free! VISIT, DOWNLOAD AND ENJOY BETTER GAME!