| Fatalis a întrebat:

Detin un Lg l70 si de aproximativ 3 luni nu imi mai merg butoanele back si options. Chestia ciudata este ca atunci cand scot capacul de la baterie mai merg cat de cat, dar nu ca inainte. Deci care credeti ca este problema? S.au terminat senzorii de jos? mentionez ca touchul ecranului merge perfect. Cam cat ar costa sa ii schimb senzorii din bara de jos P.S. nu s-a reparat nici cu factory reset. laughing)) Funda!

Răspuns Câştigător
| iwefgOficiall a răspuns:

Nu exista butoanele acelea cu senzor sunt pe touchscreen anauntru este o placuta cu mufa de ancarcare si cu o alta mufa care duce la butoane.