| denisa_2911 a întrebat:

am un telefon lg gt505 care mi s`a stricat, il am de la Craciun si nu sunt multumita de el defel.Azi il duc la reparat, cand il aprind nu merg nici butoanele nici senzorii. Dupa parerea mea nu s`a meritat 69 de eurosad. Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| arysa a răspuns:

Si eu am tot telefon din asta si tot din decembrie; din fericire nu s-a stricat deloc pana acum, desi l-am mai scapat si pe jos.

5 răspunsuri:
| ani63 a răspuns:

Daca l-ai luat de la magazin are garantie, il repara s-au iti da altul daca nu /teapa/

| Cozyy a răspuns:

Buna...si eu am aceiasi problema cu el. l-ai reparat? Cat a costat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu tot din decembrie il am si chiar daca l-am scapat pe jos de 2-3 ori nu are nimic...Ar trebui sa te uiti la garantie, spre ex:al meu are 2 ani garantie asa ca vorbeste cu cei de la orangewinkingwinkingwinking

Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Denisa ai rezolvat cu telfonu ti l-ai reparat? si eu am un lg gt505 si mi-e stricat si si caut unu tot stricat in caz ca vrei sa il vinzi uite aici un id de mess si vb. id: kokobibilica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aruncal