| AnnaDllk a întrebat:

Este bun acest telefon, HuaweiAscendY300? Daca este cineva din Bucuresti si ma poate ajuta, de unde pot cumpara telefonul? Stie cineva daca are la Germanos din CarrefourMilitari?

Răspuns Câştigător
| xxx8 a răspuns:

Da este foarte bun eu il detin si merge perfect are tot ce vrei de la un smartphone nu foarte scump

1 răspuns:
| Azre a răspuns:

Sigur că au, poți da un telefon caută pe net numărul de acolo de la magazin și sună-i și vezi dacă au dacă nu cu siguranță vor aduce de la alt magazin sau te vor trimite pe tine acolo.