| Panteraa a întrebat:

Husele cu magnet afecteaza telefoanele? Mie mi-a zis cineva ca strica cartela. E adevarat?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu strica.Am husa de aproape 2 ani si nu a influentat deloc functionarea telefonului.

| doglover23 a răspuns:

Nu strica. Si eu am de un an husa si n.am patit nimic

| Ionela_Iony_2000 a răspuns:

Nu strica nu nimic telefonul sau cartela..Am si eu husa si o folosesc mereu..si nu am nicio problema. happy

| MihaitaTheOnly a răspuns:

Intr-adevar magnetii au o influenta asupra electronicelor, dar nu cred ca va strica cartela.Sa fim realisti. Magnetii nu au o asemenea influenta

| antonimusul a răspuns:

Nu strica nimic dar cand vorbesti la telefon nu prinzi semnal prea bun

| simona1647 a răspuns:

Ba da il strica, eu mi-am schimbat 3 telefoane din cauza huselor cu magnet