| AnAndrey1994 a întrebat:

Am gasit un iphone 4 nou nout la cum arata si ca tot prostu repede sa ii schimb softul ca avea gps activat si nu il puteam dezactiva ca avea cod de unlock! Si dupa ce am schimbat softul mi-a cerut contul cu care a fost activat! Faza e ca eu nu il stiu! Ce as putea face? Am citit ca il pot pune in vitrina laughing dar totusi daca fac rost de un alt cont cu ala nu as putea sa o activez?

3 răspunsuri:
| 2Low a răspuns:

Blocat in Icloud!
Sau sa il duci la cineva care se pricepe sa-l deblocheze. Daca nu gasesti, chiar poti sa il pui in vitrina.

| bogboy101 a răspuns:

Http://forum.idevice.ro/......ud-ca-ipod fa ce e aici alta varianta nu aips nu ie am cu iphonurile nu ma intreba ce edfu

| raduk2011 a răspuns:

Ba da dar e cam greu de gasit