| AnAndrey1994 a întrebat:

Am luat un iphone 4 de la cineva in urma cu cateva zile am schimbat soft la service ca nu mergea cum trebuie si mi-a cerut cartela sa o activeze a setat limba etc si i-a aparut cv email si pass sa scriu ca sa activez iphone iar de nu stiu ca l-am luat de la cineva si nu pot sa dau de el sad ce as putea face? Am citit ca daca nu stiu pass si email pot sa il tin in vitrina sad sadce e de facut? Daca ii schimb placa de baza asta ar fi o solutie?

2 răspunsuri:
| kelo0oWy a răspuns:

Ajungi sa ii schimbi tot pana la urma..trebuie sa vorbesti cu un specialist. sa reformateze tot telefonul. nu numai sa revina la setarile din fabrica.
sau iti faci alt cont daca reusesti

| Adiţu_Adi_1995 a răspuns:

Iti faci un cont la ei si gata. happy