| qpNutellaqp a întrebat:

Intrebarea mea este asta :
Cum pot face apeluri video? Exista vreo aplicatie pe Magazin Play sau ceva de genul acesta?
Apropo, am Alcatel ONE TOUCH 918 Hello Kitty.

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Ai de ales happy Iti poti lua Skype, nu stiu daca este si la Whats App video call, prin facebook, etc happy

| LTAA a răspuns (pentru Jipa95):

Tind să cred că ești puțin deviat de realitate.
În primul rând, modelul descris în întrebare NU ARE CAMERĂ SECUNDARĂ, iar în al doilea rând, dacă ar avea, ai avea opțiune directă de apel video din meniul de formare număr, PRIN 2G, FĂRĂ INTERNET.

| AlexL28 a răspuns (pentru LTAA):

NU ITI TREBUIE CAMERA SECUNDARA deoarece se poate si cu camera principala, eu recomand Hangouts

| Jipa95 a răspuns (pentru LTAA):

Hai ma serios? Dar eu cand am avut un Vodafone smart mini cum puteam sa efectuez apeluri video, si skype si mai tot cu el? Si asta cu camera principala pentru ca telefnul nu detine una secundara.

4 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Din pacate nu poti, intrucat nu ai camera secundara.