| ninjaboy122 a întrebat:

miam cumpart un Samsung galaxy grand neo+ si de 1saptamana sedescarca foarte rapedede fara sal folosesc. dau funda pt ajutor

6 răspunsuri:
| Alexandru_Barbu_1995 a răspuns:

E o problema pe care si eu am avut-o si sa reparat in service

| Angel2747 a răspuns:

Am si eu acelasi telefon de 9 luni, dar merge ireprosabil si bateria tine 2-3 zile folosindu.l mereu, cred ca ar trebui sa.i cumperi o baterie noua.

| ninjaboy122 explică:

Se descarca fera sal foloseec in 7 ore e descarcat. Daca il duc la garantie imi schimba bateriea?

| AnKuXor a răspuns (pentru ninjaboy122):

Se descarca repede pentru ca cand l-ai cumparat nu l-ai incarcat 12-24 ore cum trebuie prima incarcare sa se formateze bateria.Deci numai sa schimbi bateria.In garantie nu stiu, incearca.

| ninjaboy122 explică:

Am format si mergea forte bine dar de de o saptamana nu mia merge tine foarte putin incarcat

| Ionut_Adrian_1990 a răspuns:

Inchide toate aplicatiile dupa ce le-ai folosit, da luminozitatea la minim si porneste wifi-ul numai atunci cand il folosesti asa ar trebui sa te tina minim 2zile