| SweetsDreamsCanbuyYourLife a întrebat:

Hey,TPU, stie cineva daca iti faci abonament la telekom si iti portezi numarul si vrei sa iti iei si telefon de la ei daca platesti dinainte ceva pentru tel cand faci si contractul? Si daca da, trebuie sa fii si angajat ca ei sa aiba dovada ca platesti abonamentul?

4 răspunsuri:
| Zuzu1991 a răspuns:

Daca iti iei telefon foarte scump, si abonament ieftin, atunci da
dar, da telefon si intreaba sa aflii la sigur

Răspuns utilizator avertizat
| lifit a răspuns:

Nu stiu, eu am pe kosmote

| Davidutz777 a răspuns:

Nu, nu trebuie sa fi angajat și în legătură cu plata înainte nu plătești nimic. dar telefonul s-ar putea să îți vina peste ceva timp!