| DenisIonut01 a întrebat:

Stie careva cum vad ce optiune am activa la un abonament telekom?

Sa explic daca nu sa inteles happy
Contractul la romtelecom este facut pe bunica si a fost sunata ca primeste telefon cu 1 leu gratuit, problema este ca nu stiu cat platesti abonamentul pe luna si ce optiune am activata ca sincer din contractul ala nu inteleg nimic.

p.s pentru cei care sunt comozi si raspund cu raspunsuri gen " du-te la telekom si intreaba", o sa merg sa intreb daca nu ma lamuriti voi ce si cum.

Am incercat sa sun la 1234 si mi se inchide.

2 răspunsuri:
| DenisIonut01 explică:

Problema este ca nu a avut abonament mobil la ei ci doar fix.Acesta e facut nou

| BPAndrei a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa stii ce tip de abonament ai (sunt mai multe tipuri, intrii la ei pe site si poate iti dai seama care il ai, tu stii cate minute/sms-uri/trafic lunar ai). Oferta pe care a primit-o bunica ta se datoreaza probabil faptului ca iti expira contractul, si la re-innoire poti sa iti achizitionezi un alt telefon (ca si cum ai face un contract nou).
Din pacate tot la ei la reprezentante o sa trebuiasca sa ajungi pentru a inoii contractul daca vrei telefon.