| Bizzle a întrebat:

Sunt pe Orange, am un Samsung Galaxy Chat B5330 si nu pot trimite Poze prin mesaje cuiva? Iar persoana respectiva imi poate trimite poze si le primesc mie imi arata ca poza s-a trimis dar persoana in cauza nu a primit-o de ce? Ce sa fac sa pot trimite si eu poze?

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Este necesar sa iti faci setarile de MMS, le poti trimite de aici : http://www.orange.ro/setari-telefoane/index.html.
Daca persoana respectiv nu primeste MMS-ul, e posibil sa nu aiba setarile facute corect in telefon.

Cu prietenie,
Orange Helper.