| Liela a întrebat:

Vreau si eu o parere. As vrea sa imi iau un telefon nou. Nu prea stju ce model. As vrea unul cu memorie 16 GB (sau cum s-o prescurta), cu camera si in fata si in spate (cea din spate sa aiba peste 8 megapixeli), sa aiba ecranul mai maricel, sa fie rapid iarr sistemul de operare sa fie Android sau IOS.

Acord funda! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| SuntFataa a răspuns:

Iphone 5 recomand, acum este la un pret bunicel.

6 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Ce buget ai?

| Pool77 a răspuns:

Du-te tare cu Apple de 16 GB, cica spatiu destul rolling on the floor))))
Pai ma, din 16 4-5 ocupa IOS iti raman 10. 4 aplicatiile si jocurile iti raman 6. Din care muzica, poze si videouri si gata nu mai ai loc.
La fel si cu iPhone 5, du-te tare ca deja 5s e invechit si il schimba toata lumea. Daca iti iei telefon si vrei neaparat iPhone, atunci de la 6 in sus cu memorie minima 32 GB.

| BelieberA a răspuns:

Iph 6 este potrivit, doar daca nu ti se pare prea scump.Nu este problema cu spațiul, ca găsești orice telefon cu spațiul dorit.Iti spun sincer, eu am iph 6 din vara si e genial.E mult mai bun decat android-ul.

| CPAElites a răspuns (pentru BelieberA):

"Iph 6" ca ciobanii!
Ti-e lene sa scrii?

| BelieberA a răspuns (pentru CPAElites):

Te doare pe tine? Stai chill ca nu iti fur meseria de cioban. Si comentariul de mai jos e pentru tine.

| BelieberA a răspuns:

Vai,ma cearta deșteptăciunea lumii.Eu scriu cum vreau, te deranjează pe tine? Da bai mi-e lene, ce problema ai? Vezi-ti de cacatul tau si nu mai comenta ca asa toti tampitii se cred superiori. Arata-mi cat de tare esti, Penibilule.