| Alin44 a întrebat:

Hey vreau sa va rog sa imi ziceti unde pot gasi o replica de iphone 6plus va rog foarte mult sa imi spuneti ofer funda plus raspuns la intrebari... :-) :-!

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU-ţi recomand să cumperi "replica" ( fie şi "1:1 replica identica, cu originalul" a ) nici unui model de telefon deoarece nimeni nu-ţi poate "garanta" performanţele acelor modele şi vei avea diverse probleme ( nefuncţionare, defecte, nu vor rula unele aplicaţii/jocuri, etc. )...

NU vă mai "aruncaţi" banii degeaba!

Toate cele bune!

| FlorinCiokan a răspuns:

Daca imi spuneai de unde esti te puteam ajuta mai mult.
Pe olx sigur gasesti in judetul tau sau macar in apropiere.
Incearca si pe paginile de facebook de vanzari. Poate gasesti si pe site-uri dar nu cumpara de acolo ca sigur is site-uri fantoma iti trimit vreo bucata de lemn laughing)