| D3I3 a întrebat:

Heya
Astazi, mi-am sunat prietena si nu a raspuns, dar robotul de la sfarsit era cu vocea unei fetite cam de 7-8 ani, inregistrat cu sunete de vant pe fundal, iar prietena mea este speriata. Ea nu e priceputa in telefoane ca sa poata sa personalizeze robotul, are parola si nu a fost undeva ca cineva sa ii umble in telefon. Care credeti ca ar fi cauza ca s-a schimbat robotul?
P.S. Nu cunoaste ar cui ar fi vocea.

2 răspunsuri:
| Adrian_Mares_1972 a răspuns:

O avea legatura cu 1 Aprilie!

| visan1122 a răspuns:

Mai bine iei legatura cu firma de telefonie si vezi ce si cum cel mai simplu.