| sofymadd a întrebat:

HeyTPU! Ajutati-ma va rog! Am Nokia LUmia 800 si de curand l-am resetat complet nimic nu este in el.Numai ca acum cand vreau sa descarc un joc sau o aplicatie nu merge imi arat ceva cu s aastept regiunea din care eu sant ceva de genu.Na-ti patit si voi asa ceva? Daca da, ce ati facut?

1 răspuns:
| RalucaRaluuCrazyy15 a răspuns:

Bună! happy Și eu am avut Nokia Lumia și la fel mi s-a întâmplat. Trebuie să-ți faci cont de Microsoft. Că dacă s-a resetat, normal că s-a șters toate după el. FUNDA? happy