| Andra0101 a întrebat:

Heyy TPU. Vreau sa stiu daca la un telefon Htc Desire 310 pot descarca aplicatie Lanterna. Stiti cumva daca are blitz sau daca pot descarca aceasta aplicatie?

Răspuns Câştigător
| WizKhalifaa a răspuns:

Telefonul nu are blitz. Dar cu o simpla intalare a aplicatiei se rezolva. Din obiectivul camerei foto va iesi o lumina ca de blitz

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are blit telefonul, s-ar putea aplicatia sa-ti lumineze ecranul alb daca nu ai blit

| NetworkMaster02 a răspuns:

Poti descarca aplicatia, dar nu o poti folosi daca nu ai blitz.