| VeroniMichy a întrebat:

Hi
Am un Xiaomi mi note 10, miui 13 android 11, interfață aplicației de setari e albastra când dezactivez modul întunecat,daca il pornesc e totul ok, cum rezolv?

1 răspuns:
| cristianmihai1 a răspuns:

Puteți încerca următoarele soluții:

Repornirea telefonului: încercați să reporniți telefonul și să vedeți dacă problema a fost rezolvată.

Actualizarea la ultima versiune a MIUI: asigurați-vă că telefonul dvs. este actualizat la cea mai recentă versiune a MIUI.

Reparație software: dacă problema persistă, puteți încerca să reparați software-ul prin intermediul aplicației de reparație din setări.

Resetarea la valorile din fabrică: dacă niciuna dintre soluțiile anterioare nu au funcționat, puteți încerca să resetați telefonul la valorile din fabrică. Acest lucru poate fi efectuat din setări, secțiunea "Resetare și securitate".

Dacă niciunul dintre aceste soluții nu funcționează, ar fi recomandat să contactați service-ul Xiaomi pentru asistență suplimentară.