| Gotdns a întrebat:

Hi TPU! Am si eu o problema care ma enerveaza. Am iphone 4 si imi cere update de soft si nu ii dau. Dar imi arata la iconita de setari pe pagina aceea principala 1 incercuit cu rosu Cum scap de el? Dau mare funda!

3 răspunsuri:
| GrumpyGirl a răspuns:

Te va forta sa dai update, dar sa stii ca merita. la inceput e ciudat si o sa vrei sa-l schimbi. si eu am patit-o dar cu trecerea timpului m-am obisnuit si imi place happy

| Mayastoasa a răspuns:

Pai trebuie sa o updatezi cu IOS 7. La inceput nu o sa-ti placa, dar o sa vezi ce chestii super tare poate face IOS 7! E foarte tare!

| AdrianXH a răspuns:

Si eu aveam aceeasi problema pana sa dau update la iOS 7. Incearca un force restart ( tine apasat pe butonul power si pe home de odata pana se restarteaza telefonul ). Oricum, e cam imposibil sa scapi de update laughing.