| HELOOOO a întrebat:

Hi tupu, ce telefon sa imi imi puteti recomanda pana in400lei maxim 500lei care sa imi ofoere urmatoarele facilitati:
-sa ma tina batreia macar 3 zile,
-sa aiba camera de 3 MP
-sa aiba Wi Fi
-sa imi mearga jocul ( de pe facebook)Top Eleven foarte bine http://www.youtube.com/watch?v=OKU86nPN2Ys.Primul care vine cu raspunsul cel mai buna ii dau Funda.

Răspuns Câştigător
| bineproportionat a răspuns:

Salut, un telefon la 500 de lei, dar care sa isi faca treaba foarte bine, ma refer o camera de 4 mpx un ecran de 4, 3 cu 16 mil de culori, si un procesor de 1000, este ZTE Tania
http://bit.ly/1gthoXI

| HELOOOO explică (pentru bineproportionat):

M-am uitat la comentari bateria nu tine prea mult si nici camera nu este asa de buna pe cat zic ei si Wi Fi din cate am vazut nu are...

| bineproportionat a răspuns (pentru HELOOOO):

Ar fi culmea sa nu aiba wi-fi: Tehnologie wireless:

802.11 b/g/n
Deci are!
Si trebuie sa intelegi e vorba de un telefon de 500 de lei! Camera e de 5 mpx, deci totusi chiar asa slaba pe cum crezi nu e! Si bateria e problema smartphoneurilor, tine o zi la folosire si mai mult daca doar vorbesti la el sau trimiti sms-uri!

| HELOOOO explică (pentru bineproportionat):

Ok da ce zici imi merge Top Eleven pe el?

4 răspunsuri:
| bineproportionat a răspuns:

Iti va merge!