| alexia38 a întrebat:

Hry TPU Samsung galaxy note4 e un telefon bun sau nu merita bani eu am acum s5 ul merita sal schimb pe note 4 rule

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Seria Note este o serie foarte buna, eu am trecut de la Note 3 la Note 5 si am fost impresionat de Note 3 ( de 4 nu mai am ce spune ) daca 3 a fost excelent iti dai seama ca 4 e foarte bun? Depinde si cum arata telefonul lui, daca are un aspect spelcuit, merge bine ( fara virusi, programe malware ) etc.

DA MERITA.