| BestDrugs a întrebat:

Htc evo 3d sau LG optimus 3d? Eu as alege HTC-ul dar as vrea cateva pareri

Răspuns Câştigător
| KinekT a răspuns:

Si eu as merge pe htc.Chiar daca are un spatiu de stocare de 1 gb(LG are de 8 gb) are 1 gb ram(LG 512 mb ram) si un procesor de 1, 2 ghz dual core ceea ce ajuta in jocuri aplicatie..etc

Mergi cu incredere pe HTC

| BestDrugs explică (pentru KinekT):

Problema cu spatiul de stocare o rezolv simplu cu un card de 16 gb

6 răspunsuri:
| aly300 a răspuns:

Allview v1 viper e mai bun ca cele mentionate de tine(ex:procesor quad, si un gpu foarte bun(asta inseamna placa video))pretul e ca la HTC

| BestDrugs explică (pentru aly300):

As prefera unul din cele 2 telefoane in special pentru 3d, daca ar fi pentru aplicatii as prefera un LG optimus 4x hd in locul celui propus de tine

| MHems a răspuns:

HTC evident, din orice punct de vedere, HTC-ul bate Lg-ul din toate punctele de vedere.

| Stefan_Ionut_1979 a răspuns:

Cauta pe net review si vei vedea

| BestDrugs explică (pentru Stefan_Ionut_1979):

Am vazut review-uri de aceea am spus ca as prefera HTC-ul, dar as fi vrut si parerile altora