| caciurfloryn a întrebat:

Cine are lg optimus one, sa imi zica si mie cateva pareri

3 răspunsuri:
| Kattan a răspuns:

Am LG Optimus One de vreo 3 luni, si pot sa zic ca si-a meritat banii. Intra-devar, nu se compara cu un Galaxy S sau Desire HD, si nici ca firma cu Samsung, respectiv HTC, dar se misca foarte bine pentru specificatiile lui. Pana acum, nu am avut nici o problema cu el. L-am si rootat, instalat ceva aplicatii pe el, nu sacadeaza (singurele problemute le-am avut in "Angry Birds" la nivele mai mare, care sunt ceva mai complexe).

| ina25bin a răspuns:

Cel mai indicat e sa cauti pe" gooagal"

| SuNNNShINe a răspuns:

E ff bun pot sa ai multe aplicatii de ex. sa bei bere si pentru sistemu de operare are wfi poti vedea video pe YouTuBe e super