| DeeaDiDi123 a întrebat:

Https://www.emag.ro/......DF9TYWBBM/

Imi explica si mie cineva de ce acest telefon 2200 la eMag? Faza e ca tata l-a luat in martie, nou, la 1300 de lei

4 răspunsuri:
| halogen001 a răspuns:

Vanzatorul e liber sa puna orice pret doreste. Daca gaseste cumparatori e bine pentru el. Atunci cand un produs se gaseste in cantitati mai reduse, pretul poate fi marit, dar cumparatorul trebuie sa aleaga ceva mai bun si la un pret mai mic.

Răspuns utilizator avertizat
| Anonimulantisocial17 a răspuns:

Emag sunt hoți cateodata pun preturi prea mari fata de alte siteuri ca sa prostesca pe cei care nu prea cunosc pretul pietei etc.

| CIaudiu a răspuns (pentru Anonimulantisocial17):

Gresesti aici. eMag e un site de genul olx, in care si alte firme isi pot vinde produsele prin intermediul eMag. Scam-ul asta ei il fac, nu eMag.
Produsul acela scrie clar ca e vandut de WANNDER, nu de eMag.