| Cristiii18 a întrebat:

Ieri seara mai aveam 17% baterie la telefon şi dimineaţa când m-am trezit era închis, iar acum nu mai merge. Telefonul e LG e455. L-am lăsat la încărcat şi îmi arată că se încarcă dar când îl aprind îmi apare doar logo-ul de la LG şi atât. I-am făcut şi hard reset dar tot aşa face. Vă rog ajutaţi-mă! Dau fundă, bineînţeles happy

1 răspuns:
| Ceiriog a răspuns:

Nu sunt sigur, dar incearca sa-l conectezi la o sursa de incarcare mai slaba, cum ar fi cea de la calculator printr-un cablu USB. Lasa-l ceva vreme (10 minute) si incearca sa-l pornesti. Daca nu reactioneaza apasa mai mult timp si daca pana la urma problema nu se rezolva si ai facut si hard resetul inseamna ca e problema la hardware si nu prea ai ce sa-i faci.