| iula90 a întrebat:

Imi poate spune cineva daca pot sa instalez windows phone 8.1 pe Nokia lumia 620?

Răspuns Câştigător
| LTAA a răspuns:

Orice telefon cu Windows Phone de la Nokia va primi actualizare, mai devreme sau mai tarziu. Pana atunci, poate fi instalat un fel de mod pentru dezvoltatori care poate fi descarcat.

1 răspuns:
| InaLupu a răspuns:

Nu se poate. Nokia Lumia 620 are windows phone 8 si eu stiu ca nu prea poti. Daca vrei poti sa intrebi la un magazin de telefoane paca se poate. Aceia stiu mai bine.

| LTAA a răspuns (pentru InaLupu):

Orice telefon cu Windows Phone de la Nokia va primi actualizare, mai devreme sau mai tarziu. Pana atunci, poate fi instalat un fel de mod pentru dezvoltatori care poate fi descarcat.